رئیس واحد شوشتر:

فعالیت فرهنگی، اولویت دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در سال جدید است

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۵ کد : ۳۳۸ خبر تصویری اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۵۰۲
فعالیت فرهنگی، اولویت دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در سال جدید است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر از اولویت موضوعات و برنامه‌های فرهنگی در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمدحسین پورمحمدی در جلسه شورای اداری واحد شوشتر گفت: تربیت نیروی انسانی، آموزش و پژوهش از مهم ترین مولفه های ارتقای سطح زندگی در جوامع بشری است. به همین دلیل دانشگاه، نماد ترقی و تعالی یک ملت در جهان پرشتاب کنونی به شمار می رود.


وی افزود: از همین روی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با تدبیر مشفقانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، دانشگاه را پایگاه اصلی تعلیم و تربیت منابع انسانی قرار داد و اینک دانشگاه ها با هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال تعالی و پیشرفت فزاینده هستند.


این مسئول تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود فرهنگی و علمی انقلاب اسلامی خود را موظف عمل به رهنمودهای حکیمانه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب می داند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر هم در همین راستا برنامه‌های فرهنگی خود را در 3 سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت تدوین کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا دو برنامه همایش بین‌المللی و کشوری با عنوان آبشار عاطفه ها در تاریخ های 26 لغایت 31 فروردین و کنگره بین‌المللی قاضی نورالله شوشتری در ششم اردیبهشت سال جاری با مشارکت نهادهای استانی و کشوری در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

پورمحمدی تقویت کانون‌های دانشجویی، نشریات دانشجویی، مشاوره دانشجویان، برنامه‌های فرهنگی در خوابگاه های دانشجویی، برگزاری نمایشگاه های عفاف و حجاب، برگزاری نشست های تخصصی فرهنگی با حضور شخصیت های کشوری با موضوعات مختلف فرهنگی و ... از دیگر برنامه‌های فرهنگی این واحد دانشگاهی در سال جدید نام برد.

رئیس واحد شوشتر گفت: امیدواریم با استعانت از الطاف خداوند سبحان علاوه بر نتیجه بخش کردن فعالیت های فرهنگی برای دانشجویان، اعضای هیأت علمی، کارکنان و خانواده های ایشان ثمرات فعالیت های فرهنگی در تمامی عرصه های آموزشی، پژوهشی...دانشگاه متجلی شود.


( ۳ )

نظر شما :