با برگزاری دوره‎های آموزشی کوتاه مدت؛

نقش دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در ارائه خدمات آموزشی پررنگ‎تر می‎شود

۲۴ دی ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۶ کد : ۳۰۰ اخبار دانشگاه تیکر
تعداد بازدید:۱۴۳۸
نقش دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در ارائه خدمات آموزشی پررنگ‎تر می‎شود

مدیر برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر، از برنامهریزی برای گسترش دامنه فعالیتهای این واحد دانشگاهی به منظور برگزاری دورههای آزاد و حرفهای در مسیر افزایش کارایی کارکنان سازمانها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی واحد شوشتر، دکتر محمدرضا عنایت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با نزدیک به 30 سال تجربه و با امکاناتی که در چهار دانشکده خود دارد، میتواند بر اساس نیاز، دورههای آموزشی آزاد و حرفهای (کوتاهمدت و بلندمدت) مختلف و موثری را برگزار کند و در این بخش، کارکنان سازمانها جامعه هدف اصلی به شمار میروند.

 

دکتر عنایت ادامه داد: معاونت پژوهش و فناوری و مدیریت برنامه ریزی دانشگاه با برخی شرکتهای تابعه ارتباط مناسبی برقرار کرده تا با معرفی ظرفیتهای دانشگاه، امکان بهرهمندی بیشتر کارکنان ادارات و سازمانها از خدمات آموزشی فراهم شود و به این منظور، بعضا تفاهم‌نامههایی هم امضا و دورههای آموزشی مرتبط آغاز شده است.

 

عنایت با اشاره به برگزاری دوره های کوتاه مدت در راستای طرح های درآمدزایی غیرشهریه‌ ای اظهار کرد: تا کنون دوره های آموزشی کوتاه مدت کلیات اطفاء حریق و راههای پیشگیری، ایمنی و بهداشت محیط کار، ایمنی با رویکرد حقوقی و نقشه خوانی الکتریکی در بخش انتقال از جمله دوره هایی است که در واحد برگزار شده است که برای اولین بار در واحد از طریق برگزاری این دوره ها توانستیم درآمد زایی و تولید ثروت نمائیم.

 

وی پررنگ شدن فعالیت دانشگاه در ارائه آموزشهای ضمن خدمت و حرفهای را از موضوعات مورد تاکید دکتر پورمحمدی ریاست دانشگاه  و دکتر عمانی معاون پژوهش و فناوری واحد عنوان و از تلاشهای آنها قدردانی کرد.


( ۱ )

نظر شما :