در استان خوزستان؛

دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر رتبه نخست انجمن‌های علمی دانشجویی را کسب کرد

۰۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۳ کد : ۴۰۰ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۷۶۸

انجمن علمی برق و مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر رتبه نخست انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌ آزاد اسلامی خوزستان را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شوشتر در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دانشگاه‌ آزاد اسلامی خوزستان که صبح امروز برگزار شد، از انجمن علمی برق و مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر که رتبه نخست انجمن‌های علمی دانشجویی را به خود اختصاص داده بود، تجلیل شد.

دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با توجه به اهمیت موضوع پژوهش، امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای این هفته در نظر گرفته و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های اصلی به‌منظور برگزاری هفته پژوهش و فناوری به واحدهای ذی‌ربط مشخص و ابلاغ شده بود.

قدردانی از پژوهشگران برگزیده در گروه‌های آموزشی مختلف، برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری به نمایندگی از شهرستان با اجرای کارهای زنده در رشته‌های مختلف، برگزاری مسابقات و جشنواره‌های علمی و پژوهشی، کارگاه‌های پژوهشی در سطح کارگاه‌ها، سخنرانی‌های متعدد استادان با موضوعات گوناگون، بازدیدهای علمی دانشجویان و بازدیدهای مدارس مختلف شهرستان اهم برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری ۹۷ در واحد‌ شوشتر بود.     

 
 

( ۱ )

نظر شما :